fort fitness

Od października nowe zajęcia
w Fort FitnessBooiaka pochodzi od jamajskiego słowa „booyaka” co potocznie oznacza „Bang Bang”, czyli potrząsanie bioderkami☺ To unikalna metoda nauczania choreografii stworzona przez włoską choreografkę, Tatianę Tamai. Mieszanka hip hopu, funky, reggaeton, tańca rodem z Jamajki, Brazylii, jest fantastycznym połączeniem tańca z fitnessem, łatwo przyswajalnym dla każdego. Mottem Booiaka Movement jest „It’s the way YOU move”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza, iż nie technika jest najważniejsza, ale to jak TY odbierasz taniec, jak go czujesz, jak się nim bawisz… Wielu uczestników lekcji Booiaka przyznaje, że przyswaja daną choreografię niemalże bezwiednie i bez wysiłku, jednocześnie świetnie się bawiąc. Zadaniem instruktora jest porwać uczestników do zabawy przy nauce choreografii tak, aby po zakończonych zajęciach każda z pań mogła powiedzieć: „nie miałam pojęcia, że umiem się tak poruszać!”


Zajęcia poprowadzi Beata Dyrda
Każdy wtorek godz. 19.00 – Sala Szlachecka
Zapraszamy…

Od października nowe zajęcia
w Fort FitnessNowy trend fitness, w szybkim tempie znalazł fanów w całych Stanach Zjednoczonych. Piloxing jest pomysłem szwedzkiej tancerki i trenerki gwiazd Viveci Jensen. Jak podkreśla pomysłodawczyni – piloxing jest dla każdej kobiety, ma pomóc jej osiągnąć elegancję i seksapil, a dzięki temu widzieć siebie w różowych barwach. Piloxing łączy w sobie moc, szybkość i zwinność boksu z elastycznością Pilatesu. Do tego wszystkiego dodajemy seksowne ruchy taneczne i mamy pełny obraz nowego trendu fitness. Godzina ćwiczeń piloxingu pozwala spalić 500-900 kalorii! Przyspieszone spalanie kalorii nie jest jedyną korzyścią jaka płynie z ćwiczenia Piloxingu. Regularne sesje pozwalają poprawić szybkość, elastyczność, wytrzymałość, zwiększając poziom energii. Piloxing to doskonały sposób na efektywne odchudzanie, ujędrnianie ciała i wzmacnianie rdzenia. Ćwiczenia poprawiają również pewność siebie i podnoszą poziom serotoniny. Motto nowego trendu brzmi: „Elegancki, Seksowny, Mocny”. Każde z tych słów odwołuje się do inne części rutynowego treningu. Elegancki odnosi się do wzmocnienia ciała i poprawy sposobu poruszania. Seksowny odwołuje się do poprawy wyglądu i wykonywanych ruchów. Mocny głównie odwołuje się kickboxingu, który prostuje ciało, a oprócz tego pomaga uczyć się siebie techniki obrony. Co daje piloxing? Poprawia elastyczność postawy, perfekcyjnie kształtuje poszczególne mięśnie ciał, a dzięki równoważonym ćwiczeniem pilates poprawia i modeluje sylwetkę.Każdy piątek godz. 19.00,
zajęcia poprowadzi Natalia Gołębiewska
ZAPRASZAMY…

UWAGA!!!

Od 15 września nowe zajęcia w Fort Fitness


AKTYWNA CIĄŻA


Specjalistyczne zajęcia, które pomagają lepiej doświadczyć Twoją
ciążę i wykorzystać potencjał pracy z ciałem w tym wyjątkowym okresie.
Zajęcia te łączą elementy ćwiczeń wzmacniających, rozciągających
oraz oddechowych i rozluźniających.
Choć przybierasz na wadze, zadbaj o swoje ciało, mocne mięśnie
i nienaganną sylwetkę z pięknie wyeksponowanym brzuszkiem.
Zmniejszają problemy z żylakami i rozstępami.

Środy godz. 13.00


AKTYWNA MAMA


Ćwiczenia dla mam, na które przychodzisz razem ze swoją pociechą.
Program zajęć przygotowany jest tak, aby mamy mogły ćwiczyć
w obecności swoich pociech, a wybrane ćwiczenia
wykonywać razem z nimi.
Program został wzbogacony o trening
i masaż niemowlęcia wspomagający jego rozwój.
Zajęcia umożliwiają szybki powrót do formy po porodzie,
ułatwiają utratę zbędnych kilogramów
oraz wzmacniają brzuch, kark i plecy.

PIĄTKI godz. 13.00


FORT FITNESS, ul. Modlińska 310/312
Zapisy - tel. 22 614 77 00

ZAPRASZAMY…

Szanowni klienci!

Uprzejmie informujemy, iż od 1 sierpnia 2014r do naszego Fort Fitness Teamu dołączyły dwie nowe instruktorki sportów siłowych i sylwetkowych z uprawnieniami zawodowymi. Zwolenniczki świadomego treningu, w którym każde ćwiczenie ma jasno postawiony cel i w połączeniu z zaangażowaniem w ich wykonywanie daje gwarancję wymarzonych efektów, doskonale przygotowane, ambitne, chętnie podzielą się wiedzą.

Marta Michalska
Sylwia Taczała
Zapraszamy do wspólnych treningów pod okiem kadry całego Fort Fitness Teamu

Zumba Kids & Kids jr.


Zumba kids & kids jr. to połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 do 12 maximum zabawy i fitness'u w tym samym czasie. Zumba Kids to zajęcia bezpieczne i skuteczne. Zumba Kids & kids jr.  trwają 50 minut. Zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Na koniec zajęć robimy wzmacnianie, rozciąganie i elementy gimnastyki sportowej.


Zumba kids 4-7lat.:Wtorek i Czwartek godz. 18:00
Zumba kids jr.8-12lat.:Wtorek i Czwartek godz. 19:00

S t a r t u j e m y: 07.10.2014 ! ! !
Sala Szlachecka

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NAS NA FACEBOOKU :)


https://www.facebook.com/